



















Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3") AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0366
- Тегло: 0.25kg
- SKU: SIAGARZEG0366
496.85€ (971.75лв.)
без ДДС: 414.04€ (809.79лв.)
![]() |
12 x 46.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, SIAGARZEG0366
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Fenix E 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 × 416 pixels Touchscreen Stainless steel Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0366 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0366 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0366 review
, Garmin SIAGARZEG0366 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0366 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0366 намаление
EAN: 753759341336
MPN: 010-03025-00
Technical Specifications
| Music control | Yes |
| Weather display | Yes |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Smart wake-up | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Running dynamics | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Weather forecast | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Remote audio playback | Yes |
| Area calculation | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Vibrating alarm clock | Yes |
| Remote take picture | Yes |
| Multisport mode | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Virtual racer function | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Automatic pause | Yes |
| Recommended activity | Triathlon |
| Recommended activity | Surfing |
| Recommended activity | Skiing |
| Recommended activity | Yoga |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Hiking |
| Recommended activity | Basketball |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Fishing |
| Recommended activity | Pilates |
| Recommended activity | Motor sports |
| Recommended activity | Baseball |
| Recommended activity | Tennis |
| Recommended activity | Walking |
| Recommended activity | Diving |
| Recommended activity | Breath work |
| Recommended activity | Rowing |
| Recommended activity | Hunting |
| Recommended activity | Hockey |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Skateboarding |
| Recommended activity | Sailing |
| Recommended activity | Volleyball |
| Recommended activity | Boxing |
| Recommended activity | Riding |
| Recommended activity | Swimming |
| Recommended activity | Golf |
| Recommended activity | Climbing |
| Recommended activity | Badminton |
| Recommended activity | Football |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Sun & moon information | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Interval training | Yes |
| Race predictor | Yes |
| Calendar | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Foot pod | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Advanced workouts | Yes |
| Barometer | Yes |
| Time/distance alert | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Low cardio notifications | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Workout tracking | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Timer | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Lens material | Glass |
| Water resistance | 10 ATM |
| Removable strap | Yes |
| Shape | Round |
| Band size | One Size |
| Band material | Silicone |
| Watch case colour | Stainless steel |
| Watch case size | 47 mm |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Band colour | Black |
| Minimum strap length | 12.5 cm |
| Waterproof up to | 40 m |
| Market positioning | Sport watch |
| Maximum strap length | 20.8 cm |
| Battery life (max) | 2 week(s) |
| Battery life (GPS mode) | 42 h |
| Battery life | 16 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Weight | 76 g |
| Dimensions (WxDxH) | 47 x 47 x 14.5 mm |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| BeiDou | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Keypad lock | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Flash memory | 16 GB |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Charging base | Yes |
| Cables included | USB |
| Display diameter | 4.7 cm |
| Display size (HxV) | 33 x 33 mm |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass |
| Colour display | Yes |
| Display type | Digital |
| Display diagonal | 3.3 cm (1.3") |
| Display resolution | 416 x 416 pixels |
| Display technology | AMOLED |
| Touchscreen | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 9.5 x 9.5 cm
Weight: 0.245 kg

