

















Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1") AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0300
- Тегло: 0.27kg
- SKU: SIAGARZEG0300
269.88€ (527.84лв.)
без ДДС: 224.90€ (439.87лв.)
![]() |
12 x 25.49 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, SIAGARZEG0300
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Venu 2S 2.79 cm (1.1) AMOLED 40 mm Digital 360 x 360 pixels Touchscreen Rose gold Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0300 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0300 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0300 review
, Garmin SIAGARZEG0300 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0300 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0300 намаление
EAN: 753759271909
MPN: 010-02429-13
Technical Specifications
| Heart rate measuring | Automatic |
| Answerphone remote access | Yes |
| Timer | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Vibrating alarm clock | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Weather display | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Multisport mode | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Music player | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Wrist size range | 110 - 175 mm |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Band colour | White |
| Shape | Round |
| Suggested gender | Female |
| Market positioning | Smartwatch |
| Buckle colour | Rose gold |
| Band material | Silicone |
| Water resistance | 5 ATM |
| Watch case colour | Rose gold |
| Watch case size | 40 mm |
| Watch case material | Carbon Fibre Reinforced Polymer (CFRP) |
| Battery life (max) | 264 h |
| Battery life (GPS mode) | 19 h |
| Weight | 38.2 g |
| Depth | 40.4 mm |
| Thickness | 1.21 cm |
| Width | 40.4 mm |
| ANT+ enabled | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| Mobile network connection | No |
| GPS (satellite) | Yes |
| Built-in microphone | No |
| FM radio | No |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Charger | Yes |
| Manual | Yes |
| Display type | Digital |
| Display resolution | 360 x 360 pixels |
| Display technology | AMOLED |
| Colour display | Yes |
| Display diagonal | 2.79 cm (1.1") |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Touchscreen | Yes |
| USB port | No |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 10 x 10 cm
Weight: 0.27 kg

