





















Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3") 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0368
- Тегло: 0.18kg
- SKU: SIAGARZEG0368
388.99€ (760.80лв.)
без ДДС: 324.16€ (634.00лв.)
![]() |
12 x 36.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, SIAGARZEG0368
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, цена Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, оферти Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, ревю Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, промоция Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, поръчай Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite) мнения
, Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, гаранция Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Instinct 3 AMOLED 3.3 cm (1.3) 50 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Green GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0368 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0368 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0368 review
, Garmin SIAGARZEG0368 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0368 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0368 намаление
EAN: 753759341657
MPN: 010-03020-01
Technical Specifications
| Quality of sleep | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Calendar | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Sun & moon information | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Timer | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Sleep apnea detection | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Real-time guidance | Yes |
| Multisport mode | Yes |
| Running dynamics | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Automatic pause | Yes |
| Area calculation | Yes |
| Race predictor | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Weather alert | Yes |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Minimum strap length | 14.1 cm |
| Buckle colour | Black |
| Maximum strap length | 21.3 cm |
| Band material | Silicone |
| Band colour | Grey |
| Suggested gender | Any gender |
| Market positioning | Sport watch |
| Shape | Round |
| Wrist size range | 141 - 213 mm |
| Watch case colour | Green |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP) |
| Watch case size | 50 mm |
| Water resistance | 10 ATM |
| Lens material | Glass |
| Battery life | 24 day(s) |
| Battery life (power save mode) | 720 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery life (GPS mode) | 40 h |
| Weight | 59 g |
| Depth | 50 mm |
| Thickness | 1.44 cm |
| Width | 50 mm |
| GPS (satellite) | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Flash memory | 4 GB |
| Charger | Yes |
| Manual | Yes |
| Colour display | Yes |
| Display type | Digital |
| Touchscreen | Yes |
| Display resolution | 416 x 416 pixels |
| Display technology | AMOLED |
| Display diagonal | 3.3 cm (1.3") |
| Always-on display | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 9 x 7.5 cm
Weight: 0.18 kg

