





















Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9") MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0247
- Тегло: 0.17kg
- SKU: SIAGARZEG0247
274.70€ (537.27лв.)
без ДДС: 228.92€ (447.73лв.)
![]() |
12 x 25.94 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, SIAGARZEG0247
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, цена Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, оферти Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, ревю Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, промоция Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, поръчай Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite) мнения
, Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, гаранция Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Instinct 2 Solar 2.29 cm (0.9) MIP 45 mm Digital 176 x 176 pixels Graphite GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0247 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0247 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0247 review
, Garmin SIAGARZEG0247 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0247 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0247 намаление
EAN: 753759278861
MPN: 010-02627-00
Technical Specifications
| Stress monitoring function | Yes |
| Heart rate measuring | Manual |
| Weather display | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Real-time guidance | Yes |
| Area calculation | Yes |
| Foot pod | Yes |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Hiking |
| Heart rate monitor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Running dynamics | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Advanced workouts | Yes |
| Automatic pause | Yes |
| Race predictor | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Sun & moon information | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Timer | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Interval training | Yes |
| Calendar | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Multisport mode | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Watch case size | 45 mm |
| Watch case material | Polymer |
| Watch case colour | Graphite |
| Band size | One Size |
| Wrist size range | 135 - 230 mm |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Band colour | Graphite |
| Band material | Silicone |
| Water resistance | 10 ATM |
| Market positioning | Smartwatch |
| Lens material | Glass |
| Shape | Round |
| Suggested gender | Male |
| Battery life | 65 day(s) |
| Battery life (max) | 370 h |
| Width | 45 mm |
| Depth | 45 mm |
| Thickness | 1.45 cm |
| ANT+ enabled | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Built-in camera | No |
| FM radio | No |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Charger | Yes |
| Manual | Yes |
| Display size (HxV) | 23 x 23 mm |
| Display diagonal | 2.29 cm (0.9") |
| Touchscreen | No |
| Display technology | MIP |
| Display type | Digital |
| Display resolution | 176 x 176 pixels |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | No |
| USB port | No |
| Warnings | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
| Warnings | Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
| Warnings | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 11.5 x 6.5 cm
Weight: 0.17 kg

