



Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND025852S
- Тегло: 2.55kg
43.19€ (84.47лв.)
без ДДС: 35.99€ (70.39лв.)
Етикети:
Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, PND025852S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, цена Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, оферти Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, ревю Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, промоция Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, онлайн магазин Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, поръчай Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI мнения
, Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, гаранция Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, бърза доставка Farmina Pet Food LAMB & BLUEBERRY ADULT MINI
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND025852S характеристики
, Farmina PND025852S спецификации
, Farmina PND025852S review
, Farmina PND025852S сравнение
, Farmina PND025852S отзиви
, Farmina PND025852S намаление
| Weight: | 2.5 kg |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Lamb, Pumpkin, Blueberry |
| Includes vitamins: | Vitamin B6, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin A, Vitamin B2, Vitamin E |
| Pet life stage: | Mature |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Product category : | Dry food |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 18% |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 15 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 4.5 mg/kg |
| L-carnitine content: | 300 mg/kg |
| Taurine content: | 1000 mg/kg |
| Zinc content: | 910 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 7.5 mg/kg |
| Moisture content: | 9% |
| Vitamin D3 content: | 1500 IU/kg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.9% |
| Manganese content: | 380 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Crude ash: | 8.6% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 0.45 mg/kg |
| Vitamin B6 content: | 6 mg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 37.5 mg/kg |
| Calcium: | 1.4% |
| Copper content: | 88 mg/kg |
| Vitamin B12 content: | 0.1 μg/kg |
| Phosphorus: | 1.1% |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Vitamin A content: | 15000 IU/kg |
| Choline chloride content: | 2500 mg/kg |
| Omega-6 fatty acids: | 3.3% |








