



FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLSFRMZWI0061
- Тегло: 12.10kg
- SKU: DLSFRMZWI0061
118.02€ (230.83лв.)
без ДДС: 98.35€ (192.36лв.)
![]() |
12 x 11.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, DLSFRMZWI0061
, Farmina
, Офис
, Дом & Градина
, купете FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, цена FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, оферти FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, ревю FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, промоция FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, поръчай FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg мнения
, FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, farmina {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, гаранция FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - dry dog food - 12 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Farmina DLSFRMZWI0061 характеристики
, Farmina DLSFRMZWI0061 спецификации
, Farmina DLSFRMZWI0061 review
, Farmina DLSFRMZWI0061 сравнение
, Farmina DLSFRMZWI0061 отзиви
, Farmina DLSFRMZWI0061 намаление
EAN: 8010276025418
Technical Specifications
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Age of the pet | Senior |
| Package type | Sack |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form | Solid |
| Category | For dog |
| Animal type(s) | Dog |
| Pet food flavor | Fish |
| Pet food flavor | Sweet potatoes |
| Gluten free | Yes |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Pet specific needs | Improve skin health |
| Preservative free | Y |
| Health effects | Allergy treatment, Skin & coat |
| Sugar free | Yes |
| Lactose free | Yes |
| Soy free | Yes |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Dog breed | Any breed |
| Pet life stage | Mature |
| Weight | 12 kg |
| Product category | Veterinary diet |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude ash | 7.6% |
| Crude fibres | 1.7% |
| Protein | 18% |
| Fat content | 13% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15 x 38 x 44 cm
Weight: 12.1 kg







