
FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND140011
- Тегло: 0.18kg
15.28€ (29.88лв.)
без ДДС: 12.73€ (24.90лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, PND140011
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, цена FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, оферти FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, ревю FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, промоция FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, онлайн магазин FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, поръчай FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g мнения
, FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, гаранция FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, бърза доставка FARMINA N&D Puppy Lamb&Pumpkin&Blueberry - wet dog food - 140 g
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND140011 характеристики
, Farmina PND140011 спецификации
, Farmina PND140011 review
, Farmina PND140011 сравнение
, Farmina PND140011 отзиви
, Farmina PND140011 намаление
| Additional features: | Grain-free, Gluten-free, Pregnancy and lactation, Growth period, General health |
| Category: | For dog |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Main flavor: | Lamb |
| Animal type(s): | Dog |
| Package type: | Can |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Bilberry, Lamb, Pumpkin |
| Weight: | 140 g |
| Pet life stage: | Puppy |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | Y |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Age of the pet : | Adult, Junior |
| No artificial colours: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Wet food |
| Crude fibres: | 0.7% |
| Protein: | 12% |
| Fat content: | 6% |
| Crude ash: | 2.8% |
| Moisture content: | 75% |









