
FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPFRMKAS0029
- Тегло: 2.10kg
41.10€ (80.38лв.)
без ДДС: 34.25€ (66.99лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, DLPFRMKAS0029
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, цена FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, оферти FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, ревю FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, промоция FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, поръчай FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg мнения
, FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, гаранция FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - dry dog food - 2 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina DLPFRMKAS0029 характеристики
, Farmina DLPFRMKAS0029 спецификации
, Farmina DLPFRMKAS0029 review
, Farmina DLPFRMKAS0029 сравнение
, Farmina DLPFRMKAS0029 отзиви
, Farmina DLPFRMKAS0029 намаление
| Main flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Junior |
| Additional features: | Grain-free, Growth period, Gluten-free, Pregnancy and lactation |
| Seasonal offer: | Spring |
| Category: | For dog |
| Series : | FARMINA N&D Spirulina |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Dog breed: | Small dog breeds, All breeds of miniature dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Small dog breeds (4-14 kg) |
| Pet life stage: | Puppy |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Lactose free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Product category : | Dry food |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 2 kg |
| Preservative free: | Y |
| Pet food flavor: | Lamb |
| No artificial colours: | Yes |
| Protein: | 30% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Fat content: | 20% |
| Crude ash: | 8.1% |









