
FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPFRMKAS0030
- Тегло: 2.10kg
74.12€ (144.97лв.)
без ДДС: 61.77€ (120.81лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, DLPFRMKAS0030
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, цена FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, оферти FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, ревю FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, промоция FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, поръчай FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg мнения
, FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, гаранция FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy MED/MAXI - dry dog food - 2 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina DLPFRMKAS0030 характеристики
, Farmina DLPFRMKAS0030 спецификации
, Farmina DLPFRMKAS0030 review
, Farmina DLPFRMKAS0030 сравнение
, Farmina DLPFRMKAS0030 отзиви
, Farmina DLPFRMKAS0030 намаление
| Weight: | 2 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet life stage: | Puppy |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Breed size: | Medium and large (11-44 kg) |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Lactose free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Additional features: | Grain-free, Gluten-free, Pregnancy and lactation, Growth period |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Series : | FARMINA N&D Spirulina |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Junior |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Crude ash: | 8.1% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Moisture content: | 9% |
| Protein: | 30% |
| Fat content: | 20% |









