
-28 %
FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT, DUCK, COCONUT ADULT MINI 800g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND0080084
- Тегло: 0.82kg
17.74€ (34.69лв.)
24.56€ (48.04лв.)
без ДДС: 14.78€ (28.91лв.)
Етикети:
FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, PND0080084
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, цена FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, оферти FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, ревю FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, промоция FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, онлайн магазин FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, поръчай FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g мнения
, FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, гаранция FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, бърза доставка FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT
, DUCK
, COCONUT ADULT MINI 800g
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND0080084 характеристики
, Farmina PND0080084 спецификации
, Farmina PND0080084 review
, Farmina PND0080084 сравнение
, Farmina PND0080084 отзиви
, Farmina PND0080084 намаление
| Package type: | Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 800 g |
| Dog breed: | Small dog breeds |
| Pet food flavor: | Coconut, Duck |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Gluten free: | Yes |
| Pet specific needs: | Reducing food intolerance |
| Health effects: | General health |
| Pet life stage: | Mature |
| Sugar free: | No |
| Preservative free: | Y |
| Product category : | Dry food |
| Soy free: | Yes |
| Additional features: | Hair and skin, Gluten-free, Food hypersensitivity |
| Age of the pet : | Adult |
| No artificial colours: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Main flavor: | Duck |
| Dosage form: | Solid |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Series : | FARMINA N&D Quinoa |
| Warnings: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Crude ash: | 7.9% |
| Crude fibres: | 2.8% |
| Fat content: | 12% |
| Protein: | 23% |
| Moisture content: | 9% |









