



ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1,8kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLKORJKAS0004
- Тегло: 1.84kg
43.64€ (85.36лв.)
без ДДС: 36.37€ (71.13лв.)
Етикети:
ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, DLKORJKAS0004
, Orijen
, Храна за котки
, Домашни любимци
, купете ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, цена ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, оферти ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, ревю ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, промоция ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, онлайн магазин ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, поръчай ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg мнения
, ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg сравнение
, евтин Храна за котки
, топ Храна за котки
, най-добър Храна за котки
, нов Храна за котки
, orijen {ucfirst}храна за котки
, оригинален ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, гаранция ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, бърза доставка ORIJEN Small Breed Marine Fish - dry dog food - 1
, 8kg
, Orijen цена
, Orijen промоция
, Orijen отстъпка
, Orijen Храна за котки
, храна за котки в българия
, храна за котки techmag
, онлайн поръчка Храна за котки
, магазин за Храна за котки
, топ оферти Храна за котки
, Orijen DLKORJKAS0004 характеристики
, Orijen DLKORJKAS0004 спецификации
, Orijen DLKORJKAS0004 review
, Orijen DLKORJKAS0004 сравнение
, Orijen DLKORJKAS0004 отзиви
, Orijen DLKORJKAS0004 намаление
| Additional features: | Digestive support, Chicken-free, Gluten-free, Muscle building, Grain-free, General health |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Fish |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Category: | For dog |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 1.8 kg |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| No artificial colours: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Warnings: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Crude ash: | 10% |
| Fat content: | 15% |
| Protein: | 40% |
| Crude fibres: | 4% |
| Moisture content: | 12% |





