





PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1,5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0001
- Тегло: 1.53kg
23.72€ (46.40лв.)
без ДДС: 19.77€ (38.67лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPPZWKAS0001
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Turkey with raspberry M - dry dog food - 1
, 5kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPPZWKAS0001 характеристики
, DLPPZWKAS0001 спецификации
, DLPPZWKAS0001 review
, DLPPZWKAS0001 сравнение
, DLPPZWKAS0001 отзиви
, DLPPZWKAS0001 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| Weight: | 1.5 kg |
| Package type: | Sachet |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity, Monoprotein, Chicken-free, Gluten-free, General health, Allergy, Hair and skin, Muscle building |
| Main flavor: | Turkey |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Category: | For dog |
| Warnings: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 15% |
| Crude fibres: | 4% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude ash: | 11% |





