
FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLSFRMZWI0087
- Тегло: 7.00kg
68.48€ (133.94лв.)
без ДДС: 57.07€ (111.62лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, DLSFRMZWI0087
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, цена FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, оферти FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, ревю FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, промоция FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, поръчай FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg мнения
, FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, гаранция FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, бърза доставка FARMINA N&D Pumpkin Lamb&Blueberry Puppy Mini - dry dog food - 7kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina DLSFRMZWI0087 характеристики
, Farmina DLSFRMZWI0087 спецификации
, Farmina DLSFRMZWI0087 review
, Farmina DLSFRMZWI0087 сравнение
, Farmina DLSFRMZWI0087 отзиви
, Farmina DLSFRMZWI0087 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Category: | For dog |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Sugar free: | Yes |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Age of the pet : | Junior |
| Additional features: | Grain-free, Muscle building, Growth period, Gluten-free |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Lamb |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| Weight: | 7 kg |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Crude ash: | 8.1% |
| Moisture content: | 9% |
| Protein: | 30% |
| Fat content: | 20% |







