
FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND008501S
- Тегло: 0.82kg
24.42€ (47.76лв.)
без ДДС: 20.35€ (39.80лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, PND008501S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, цена FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, оферти FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, ревю FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, промоция FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, онлайн магазин FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, поръчай FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g мнения
, FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, гаранция FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, бърза доставка FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry Adult Mini - dry dog food - 800 g
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND008501S характеристики
, Farmina PND008501S спецификации
, Farmina PND008501S review
, Farmina PND008501S сравнение
, Farmina PND008501S отзиви
, Farmina PND008501S намаление
| Category: | For dog |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, Small dog breeds |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg), X-Small (< 4kg) |
| Soy free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Preservative free: | Y |
| Sugar free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Pet food flavor: | Lamb, Bilberry, Pumpkin |
| Health effects: | General health |
| Additional features: | General health, Gluten-free, Grain-free |
| Main flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight: | 800 g |
| Animal type(s): | Dog |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Moisture content: | 9% |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 18% |
| Crude ash: | 8.6% |








