
FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND070203S
- Тегло: 7.10kg
74.95€ (146.59лв.)
без ДДС: 62.46€ (122.16лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, PND070203S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, цена FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, оферти FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, ревю FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, промоция FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, поръчай FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg мнения
, FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, гаранция FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Boar&Apple - dry dog food - 7 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND070203S характеристики
, Farmina PND070203S спецификации
, Farmina PND070203S review
, Farmina PND070203S сравнение
, Farmina PND070203S отзиви
, Farmina PND070203S намаление
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Small (2-10 kg) |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Health effects: | General health |
| Weight: | 7 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Sugar free: | No data available |
| Soy free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Preservative free: | Y |
| Gluten free: | No |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Dry food |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Age of the pet : | Adult |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Main flavor: | Venison |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Crude ash: | 6.6% |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Fat content: | 18% |
| Protein: | 30% |








