
Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EL650IEC
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.20kg
144.37€ (282.37лв.)
без ДДС: 120.31€ (235.31лв.)
![]() |
12 x 13.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, EL650IEC
, Eaton
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, цена Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, оферти Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, ревю Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, промоция Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s) мнения
, Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, eaton {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Eaton Ellipse ECO 650 IEC uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.65 kVA 400 W 4 AC outlet(s)
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, Eaton EL650IEC характеристики
, Eaton EL650IEC спецификации
, Eaton EL650IEC review
, Eaton EL650IEC сравнение
, Eaton EL650IEC отзиви
, Eaton EL650IEC намаление
| Output power capacity: | 0.65 kVA |
| Input operation voltage (max): | 284 V |
| Input operation voltage (min): | 161 V |
| Surge protection: | Yes |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Audible alarm modes: | Battery replacement |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Emergency Power Off (EPO): | No |
| Output power: | 400 W |
| Surge protection features: | Network, Telephone, Fax, Modem |
| Output operation voltage (max): | 240 V |
| UPS topology: | Standby (Offline) |
| Audible alarm(s): | Yes |
| LED indicators: | Battery replacement |
| Product colour: | Black |
| Rack capacity: | 2U |
| Form factor: | Tower |
| Safety: | IEC 62040-1, IEC 60950-1, IEC 62040-2, CB Report, CE mark, IEC 61643-1 |
| Weight: | 3.6 kg |
| Depth: | 235 mm |
| Width: | 81 mm |
| Height: | 263 mm |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| Power plug: | C14 coupler |
| Modem (RJ-11) ports: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| AC outlet types: | C13 coupler |
| Typical backup time at half load: | 9 min |
| Hot-swap battery: | No |
| Automatic battery test: | Yes |
| Cold start: | Yes |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Input connection type: | IEC |
| Nominal input voltage: | 230 V |
| Overload protection: | Yes |
| Nominal output voltage: | 220-240 V |
| Harmonized System (HS) code: | 85078000 |








