
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EL800USBFR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.78kg
200.40€ (391.95лв.)
без ДДС: 167.00€ (326.62лв.)
![]() |
12 x 18.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, EL800USBFR
, Eaton
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, цена Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, оферти Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, ревю Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, промоция Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s) мнения
, Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, eaton {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Eaton Ellipse ECO 800 USB FR uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.8 kVA 500 W 4 AC outlet(s)
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, Eaton EL800USBFR характеристики
, Eaton EL800USBFR спецификации
, Eaton EL800USBFR review
, Eaton EL800USBFR сравнение
, Eaton EL800USBFR отзиви
, Eaton EL800USBFR намаление
| Surge protection features: | Network, Telephone, Fax, Modem |
| Emergency Power Off (EPO): | No |
| Audible alarm modes: | Battery replacement |
| Surge protection: | Yes |
| Output power: | 500 W |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Output power capacity: | 0.8 kVA |
| Output operation voltage (max): | 240 V |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| UPS topology: | Standby (Offline) |
| Input operation voltage (min): | 161 V |
| Input operation voltage (max): | 284 V |
| Safety: | IEC 62040-1, IEC 60950-1, IEC 62040-2, CB Report, CE mark, IEC 61643-1 |
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Tower |
| Rack capacity: | 2U |
| LED indicators: | Battery replacement |
| Depth: | 235 mm |
| Width: | 81 mm |
| Weight: | 4.1 kg |
| Height: | 263 mm |
| Modem (RJ-11) ports: | 1 |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | Type E |
| Power plug: | C14 coupler |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Automatic battery test: | Yes |
| Cold start: | Yes |
| Typical backup time at half load: | 11 min |
| Hot-swap battery: | No |
| Mac compatibility: | Yes |
| Overload protection: | Yes |
| Nominal output voltage: | 220-240 V |
| Input connection type: | FR |
| Nominal input voltage: | 230 V |
| Harmonized System (HS) code: | 85078000 |








