



Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIEATUPS0022
- Тегло: 4.80kg
- SKU: ZSIEATUPS0022
120.47€ (235.61лв.)
без ДДС: 100.39€ (196.35лв.)
![]() |
12 x 11.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, ZSIEATUPS0022
, Eaton
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, цена Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, оферти Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, ревю Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, промоция Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, онлайн магазин Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, поръчай Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s) мнения
, Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, eaton {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, гаранция Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, бърза доставка Eaton 3S700I uninterruptible power supply (UPS) Standby (Offline) 0.7 kVA 420 W 8 AC outlet(s)
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Eaton ZSIEATUPS0022 характеристики
, Eaton ZSIEATUPS0022 спецификации
, Eaton ZSIEATUPS0022 review
, Eaton ZSIEATUPS0022 сравнение
, Eaton ZSIEATUPS0022 отзиви
, Eaton ZSIEATUPS0022 намаление
EAN: 743172101839
MPN: 3S700I
Technical Specifications
| Input operation voltage (min) | 161 V |
| Output power capacity | 0.7 kVA |
| Power protection features | Overdischarge |
| Output frequency | 50 Hz |
| Maximum current | 10 A |
| Surge protection | Yes |
| Output power | 420 W |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| UPS topology | Standby (Offline) |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 284 V |
| Certification | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
| Cable length | 1.5 m |
| Safety | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 86 mm |
| Depth | 170 mm |
| Weight | 4 kg |
| Width | 335 mm |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Automatic battery test | Yes |
| Hot-swap battery | No |
| Cold start | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 24 x 40 cm
Weight: 4.8 kg




