



Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZSIEATUPS0092
- Тегло: 39.10kg
- SKU: ZSIEATUPS0092
2,594.82€ (5,075.03лв.)
без ДДС: 2,162.35€ (4,229.19лв.)
![]() |
12 x 245.04 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, ZSIEATUPS0092
, Eaton
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, цена Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, оферти Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, ревю Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, промоция Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, онлайн магазин Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, поръчай Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s) мнения
, Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, eaton {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, гаранция Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, бърза доставка Eaton 5PX Gen2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 3000 W 10 AC outlet(s)
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Eaton ZSIEATUPS0092 характеристики
, Eaton ZSIEATUPS0092 спецификации
, Eaton ZSIEATUPS0092 review
, Eaton ZSIEATUPS0092 сравнение
, Eaton ZSIEATUPS0092 отзиви
, Eaton ZSIEATUPS0092 намаление
EAN: 743172104656
MPN: 5PX3000IRTNG2
Technical Specifications
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability compliance | Yes |
| Input operation voltage (min) | 160 V |
| Input frequency | 47/70 Hz |
| Noise level | 40 dB |
| Waveform | Pure sine |
| Input operation voltage (max) | 294 V |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Power protection features | Overdischarge |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power | 3000 W |
| Certification | IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Safety | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| LED indicators | Yes |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Display type | LCD |
| Rack capacity | 2U |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 85.5 mm |
| Depth | 483 mm |
| Width | 438 mm |
| Weight | 31.7 kg |
| Management card included | Yes |
| Serial ports quantity | 1 |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlet types | C19 coupler |
| Serial interface type | RS-232 |
| USB port | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| AC outlets quantity | 10 AC outlet(s) |
| Serial interface | Yes |
| Power plug | C20 coupler |
| Automatic battery test | Yes |
| Hot-swap battery | Yes |
| Output connections | 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A) |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23 x 59 x 79 cm
Weight: 39.1 kg




