







Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIEATUPS0087
- Тегло: 24.40kg
- SKU: ZSIEATUPS0087
789.50€ (1,544.14лв.)
без ДДС: 657.92€ (1,286.78лв.)
![]() |
12 x 74.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, ZSIEATUPS0087
, Eaton
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, цена Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, оферти Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, ревю Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, промоция Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, онлайн магазин Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, поръчай Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s) мнения
, Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, eaton {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, гаранция Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, бърза доставка Eaton 9E 2000I uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 2 kVA 1600 W 6 AC outlet(s)
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Eaton ZSIEATUPS0087 характеристики
, Eaton ZSIEATUPS0087 спецификации
, Eaton ZSIEATUPS0087 review
, Eaton ZSIEATUPS0087 сравнение
, Eaton ZSIEATUPS0087 отзиви
, Eaton ZSIEATUPS0087 намаление
EAN: 786689166571
MPN: 9E2000I
Technical Specifications
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Noise level | 40 dB |
| Output power capacity | 2 kVA |
| Output power | 1600 W |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Efficiency | 91% |
| Certification | IEC/EN 62040 -2, CE, CB report (TUV) |
| Form factor | Tower |
| Safety | IEC/EN 62040-1 |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width | 330 mm |
| Height | 399 mm |
| Depth | 190 mm |
| Weight | 22.4 kg |
| Serial ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| RS-232 ports | 1 |
| Power plug | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Serial interface | Yes |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlet types | C19 coupler |
| Serial interface type | RS-232 |
| Typical backup time at half load | 12 min |
| Typical backup time at full load | 4 min |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 46 x 32.5 x 49.5 cm
Weight: 24.4 kg




