





CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CPS1000E
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 8.87kg
409.55€ (801.01лв.)
без ДДС: 341.29€ (667.51лв.)
![]() |
12 x 38.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, CPS1000E
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, цена CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, оферти CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, ревю CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, промоция CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s) мнения
, CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower CPS1000E uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 700 W 2 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower CPS1000E характеристики
, CyberPower CPS1000E спецификации
, CyberPower CPS1000E review
, CyberPower CPS1000E сравнение
, CyberPower CPS1000E отзиви
, CyberPower CPS1000E намаление
| Power protection features: | Overload, Over voltage, Overheating, Reverse polarity, Overcharge |
| Output power capacity: | 1 kVA |
| Web-based management: | No |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Response time: | 10 ms |
| Surge protection: | Yes |
| Output power: | 700 W |
| Input frequency: | 45/65 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Output frequency regulation: | 50/60 Hz |
| Audible alarm modes: | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm, Battery replacement |
| Waveform: | Sine |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (min): | 140 V |
| Input operation voltage (max): | 300 V |
| UPS topology: | Double-conversion (Online) |
| Auto-restart: | Yes |
| Output operation voltage (min): | 230 V |
| Number of output phases: | 1 |
| Emergency Power Off (EPO): | Yes |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Form factor: | Tower |
| Display type: | LCD |
| LED indicators: | Power |
| Product colour: | Yellow |
| Package type: | Box |
| Width: | 208 mm |
| Depth: | 153 mm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Height: | 241 mm |
| Manual: | Yes |
| AC outlets quantity: | 2 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | Type F |
| Number of type F outputs: | 2 |
| Battery capacity: | 200 Ah |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Automatic battery test: | Yes |
| Charging current: | 15 A |
| Hot-swap battery: | Yes |
| Type of input protection required: | 3-pole circuit breaker |









