







CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZSICBPUPS0064
- Тегло: 27.80kg
- SKU: ZSICBPUPS0064
798.71€ (1,562.14лв.)
без ДДС: 665.59€ (1,301.78лв.)
![]() |
12 x 75.42 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, ZSICBPUPS0064
, CyberPower
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, цена CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, оферти CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, ревю CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, промоция CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s) мнения
, CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cyberpower {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower OLS3000EA-DE uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2700 W 7 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, CyberPower ZSICBPUPS0064 характеристики
, CyberPower ZSICBPUPS0064 спецификации
, CyberPower ZSICBPUPS0064 review
, CyberPower ZSICBPUPS0064 сравнение
, CyberPower ZSICBPUPS0064 отзиви
, CyberPower ZSICBPUPS0064 намаление
EAN: 4711027790251
MPN: OLS3000EA-DE
Technical Specifications
| Input operation voltage (min) | 190 V |
| Waveform | Pure sine |
| Surge protection | Yes |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Input operation voltage (max) | 230 V |
| Audible alarm modes | Battery replacement, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Output power capacity | 3 kVA |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Response time | 0 ms |
| Output power | 2700 W |
| Maximum current | 13.04 A |
| Efficiency (ECO mode) | 95% |
| Power protection features | Overload |
| Power factor | 0.9 |
| Crest factor | 3:1 |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Surge energy rating | 370 J |
| Input power factor | 0.98 |
| Display type | LCD |
| Form factor | Tower |
| Built-in fan | Yes |
| Cable length | 1.5 m |
| LED indicators | Fault |
| LED indicators | Power |
| LED indicators | Status |
| LED indicators | Operation |
| Housing material | Metal |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 1500 m |
| Operating altitude | 0 - 1500 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Depth | 416 mm |
| Weight | 21.3 kg |
| Width | 196 mm |
| Height | 337 mm |
| Package height | 458 mm |
| Package width | 295 mm |
| Cables included | Power load cable, USB cable |
| AC outlets quantity | 7 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler |
| USB port | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at half load | 13.1 min |
| Number of batteries supported | 3 |
| Battery recharge time | 4 h |
| Typical backup time at full load | 4.2 min |
| Charging current | 1.5 A |
| Harmonized System (HS) code | 8504408590 |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30 x 51 x 45 cm
Weight: 27.8 kg





