







CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZASCBPUPS0053
- Тегло: 5.00kg
- SKU: ZASCBPUPS0053
201.71€ (394.51лв.)
без ДДС: 168.09€ (328.76лв.)
![]() |
12 x 19.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, ZASCBPUPS0053
, CyberPower
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, цена CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, оферти CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, ревю CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, промоция CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s) мнения
, CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cyberpower {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower CPS600E uninterruptible power supply (UPS) 0.6 kVA 420 W 1 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, CyberPower ZASCBPUPS0053 характеристики
, CyberPower ZASCBPUPS0053 спецификации
, CyberPower ZASCBPUPS0053 review
, CyberPower ZASCBPUPS0053 сравнение
, CyberPower ZASCBPUPS0053 отзиви
, CyberPower ZASCBPUPS0053 намаление
EAN: 4712364143281
MPN: CPS600E
Technical Specifications
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output power | 420 W |
| Surge protection | Yes |
| Number of output phases | 1 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Waveform | Sine |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 270 V |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Number of input phases | 1 |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Power |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Yellow |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 45 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| Depth | 162 mm |
| Weight | 4.32 kg |
| Height | 90 mm |
| Width | 240 mm |
| Package width | 330 mm |
| Package height | 176 mm |
| Certification | CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power plug | C14 coupler |
| AC outlet types | Type F |
| AC outlets quantity | 1 AC outlet(s) |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18 x 33 x 23 cm
Weight: 5 kg





