





CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UT1050EG-FR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.95kg
146.36€ (286.26лв.)
без ДДС: 121.97€ (238.55лв.)
![]() |
12 x 13.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, UT1050EG-FR
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, цена CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, оферти CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, ревю CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, промоция CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s) мнения
, CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower UT1050EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.05 kVA 630 W 4 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower UT1050EG-FR характеристики
, CyberPower UT1050EG-FR спецификации
, CyberPower UT1050EG-FR review
, CyberPower UT1050EG-FR сравнение
, CyberPower UT1050EG-FR отзиви
, CyberPower UT1050EG-FR намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Input operation voltage (min): | 165 V |
| Output power capacity: | 1.05 kVA |
| Surge protection features: | Modem, Digital Subscriber Line (DSL), Fax, Network |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Input operation voltage (max): | 290 V |
| Power protection features: | Overload, Short circuit |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Response time: | 4 ms |
| Audible alarm modes: | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Output power: | 630 W |
| Surge energy rating: | 150 J |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Number of input phases: | 1 |
| Waveform: | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| LED indicators: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| Form factor: | Tower |
| Product colour: | Black |
| Non-operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Width: | 95 mm |
| Weight: | 6.9 kg |
| Height: | 220 mm |
| Depth: | 307 mm |
| USB port: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| AC outlet types: | Type E |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time: | 6 h |









