





CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: OLS1000EA-DE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.20kg
382.82€ (748.74лв.)
без ДДС: 319.02€ (623.95лв.)
![]() |
12 x 36.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, OLS1000EA-DE
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, цена CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, оферти CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, ревю CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, промоция CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s) мнения
, CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower OLS1000EA-DE характеристики
, CyberPower OLS1000EA-DE спецификации
, CyberPower OLS1000EA-DE review
, CyberPower OLS1000EA-DE сравнение
, CyberPower OLS1000EA-DE отзиви
, CyberPower OLS1000EA-DE намаление
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |
| Power protection features: | Overload |
| Output power: | 900 W |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Output power capacity: | 1 kVA |
| Crest factor: | 3:1 |
| Output operation voltage (min): | 208 V |
| Emergency Power Off (EPO): | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD): | 3% |
| Input power factor: | 0.98 |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| UPS topology: | Double-conversion (Online) |
| Output operation voltage (max): | 240 V |
| Output power factor: | 0.9 |
| Maximum current: | 4.5 A |
| Audible alarm modes: | Battery replacement, Fault, Overload alarm |
| ECO mode: | Yes |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Input operation voltage (max): | 300 V |
| Input operation voltage (min): | 160 V |
| Waveform: | Pure sine |
| Efficiency (ECO mode): | 95% |
| Surge energy rating: | 345 J |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Housing material: | Metal |
| Cable length: | 1.5 m |
| Form factor: | Tower |
| Product colour: | Black |
| Display type: | LCD |
| Built-in fan: | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Operating altitude: | 0 - 1500 m |
| Non-operating altitude: | 0 - 1500 m |
| Weight: | 9.4 kg |
| Width: | 140 mm |
| Package width: | 241 mm |
| Height: | 191 mm |
| Depth: | 327 mm |
| Package height: | 313 mm |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | USB cable |
| USB port: | Yes |
| Power plug: | C13 coupler |
| AC outlets quantity: | 3 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | IEC 320 |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at half load: | 11 min |
| Typical backup time at full load: | 4 min |
| Battery life (max): | 4 year(s) |
| Charging current: | 1.5 A |
| Harmonized System (HS) code: | 8504408590 |









