









Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILCUDROU0016
- Тегло: 0.54kg
- SKU: KILCUDROU0016
37.78€ (73.88лв.)
без ДДС: 31.48€ (61.57лв.)
Етикети:
Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, KILCUDROU0016
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка Cudy WR1500 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDROU0016 характеристики
, Cudy KILCUDROU0016 спецификации
, Cudy KILCUDROU0016 review
, Cudy KILCUDROU0016 сравнение
, Cudy KILCUDROU0016 отзиви
, Cudy KILCUDROU0016 намаление
EAN: 6971690793159
MPN: WR1500
Technical Specifications
| LED indicators | Status |
| Product colour | Black |
| Product type | Tabletop router |
| Power source type | AC |
| Output current | 1 A |
| Output voltage | 12 V |
| NAT functionality | Port Forwarding, UPnP, DMZ |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA3-PSK |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Depth | 117 mm |
| Height | 35 mm |
| Width | 200 mm |
| Networking standards | IEEE 802.11ac |
| Networking standards | IEEE 802.11ax |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Browser supported | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1201 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 1201 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | No |
| Antenna design | External |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Antennas quantity | 4 |
| Ethernet WAN | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| SIM card slot | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| DSL WAN | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 23 x 24 cm
Weight: 0.54 kg
