







Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILCUDROU0037
- Тегло: 1.28kg
- SKU: KILCUDROU0037
134.53€ (263.12лв.)
без ДДС: 112.11€ (219.27лв.)
![]() |
12 x 12.70 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, KILCUDROU0037
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, цена Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, оферти Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, ревю Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, промоция Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, онлайн магазин Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, поръчай Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black мнения
, Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, гаранция Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, бърза доставка Cudy WR11000 wireless router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDROU0037 характеристики
, Cudy KILCUDROU0037 спецификации
, Cudy KILCUDROU0037 review
, Cudy KILCUDROU0037 сравнение
, Cudy KILCUDROU0037 отзиви
, Cudy KILCUDROU0037 намаление
EAN: 6971690793357
MPN: WR11000
Technical Specifications
| Processor frequency | 1500 MHz |
| Processor cores | 4 |
| Built-in processor | Yes |
| Flash memory | 128 MB |
| Processor architecture | ARM Cortex-A53 |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 512 MB |
| Product colour | Black |
| LED indicators | LAN, System, WLAN, WPS |
| Wall mountable | Yes |
| Product type | Tabletop router |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power source type | DC |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 2 A |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA3-SAE |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| MIMO | Yes |
| Reset button | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Weight | 643.4 g |
| Width | 253 mm |
| Height | 48.2 mm |
| Depth | 152.5 mm |
| Networking standards | IEEE 802.11ac |
| Networking standards | IEEE 802.11be |
| Networking standards | IEEE 802.11ax |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| AC adapter included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max) | 5765 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 4324 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN data transfer rate (third band) | 5765 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 688 Mbit/s |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Compliance certificates | CE |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | No |
| Antenna type | 2x2 |
| Antenna design | External |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antennas quantity | 6 |
| Detachable antenna(s) | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| SIM card slot | No |
| DSL WAN | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 43 x 32.5 cm
Weight: 1.28 kg

