











CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILCUDREP0001
- Тегло: 0.37kg
- SKU: KILCUDREP0001
41.05€ (80.29лв.)
без ДДС: 34.21€ (66.91лв.)
Етикети:
CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, KILCUDREP0001
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, цена CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, оферти CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, ревю CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, промоция CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, онлайн магазин CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, поръчай CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster мнения
, CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, гаранция CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, бърза доставка CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6 Signal Booster
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDREP0001 характеристики
, Cudy KILCUDREP0001 спецификации
, Cudy KILCUDREP0001 review
, Cudy KILCUDREP0001 сравнение
, Cudy KILCUDREP0001 отзиви
, Cudy KILCUDREP0001 намаление
EAN: 6971690794637
MPN: RE1500
Technical Specifications
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Product colour | White |
| Reset button | Yes |
| LED indicators | Power, WPS |
| MIMO | Yes |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Processor cores | 1 |
| MIMO type | 2x2 |
| Processor frequency | 1 GHz |
| WPS push button | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (max) | 10 W |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 129,6 mm |
| Depth | 48.6 mm |
| Width | 80 mm |
| Weight | 203,6 g |
| Package depth | 96 mm |
| Package height | 161 mm |
| Package width | 120 mm |
| Package weight | 367 g |
| Quick installation guide | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | The product may generate heat, avoid contact with flammable materials. |
| Warnings | The product may contain small parts which may be hazardous to children. |
| Warnings | The product must be used in accordance with the instructions for use to avoid damage. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.1 x 16 x 10.2 cm
Weight: 0.368 kg
