





Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PE10
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
17.95€ (35.11лв.)
без ДДС: 14.96€ (29.26лв.)
Етикети:
Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, PE10
, Cudy
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, цена Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, оферти Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, ревю Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, промоция Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, онлайн магазин Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, поръчай Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s мнения
, Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, cudy {ucfirst}мрежови карти
, оригинален Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, гаранция Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, бърза доставка Cudy PE10 network card Internal Ethernet 1000 Mbit/s
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, Cudy PE10 характеристики
, Cudy PE10 спецификации
, Cudy PE10 review
, Cudy PE10 сравнение
, Cudy PE10 отзиви
, Cudy PE10 намаление
| Internal: | Yes |
| Component for: | PC |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Width: | 12 mm |
| Depth: | 75 mm |
| Height: | 55 mm |
| Maximum data transfer rate: | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Host interface: | PCI Express |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Interface: | Ethernet |





