





Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LT700_EU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.97kg
109.44€ (214.05лв.)
без ДДС: 91.20€ (178.37лв.)
![]() |
12 x 10.33 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, LT700_EU
, Cudy
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, цена Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, оферти Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, ревю Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, промоция Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, онлайн магазин Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, поръчай Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black мнения
, Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, cudy {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, гаранция Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, бърза доставка Cudy LT700 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Cudy LT700_EU характеристики
, Cudy LT700_EU спецификации
, Cudy LT700_EU review
, Cudy LT700_EU сравнение
, Cudy LT700_EU отзиви
, Cudy LT700_EU намаление
| Internal memory: | 128 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Processor manufacturer: | MediaTek |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Processor cores: | 2 |
| Flash memory: | 16 MB |
| Processor frequency: | 880 MHz |
| Product type: | Tabletop router |
| LED indicators: | LTE, Power, Status, WAN, WLAN |
| Product colour: | Black |
| Built-in display: | No |
| Power source type: | AC, DC |
| Output current: | 1.5 A |
| Output voltage: | 12 V |
| Schedule access: | Yes |
| Network address translation (NAT): | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| Firewall security: | Mac Filter, IP Filter, Domain Filter |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Reset button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Height: | 48.2 mm |
| Width: | 161 mm |
| Depth: | 252.5 mm |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Package width: | 238 mm |
| Package depth: | 408 mm |
| Package height: | 58 mm |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Antenna included: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| DHCP client: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB port: | No |
| Antenna design: | Internal & external |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| Ethernet WAN: | Yes |
| DSL WAN: | Yes |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| SIM card slot: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | Yes |
| 4G LTE category: | 6 |
| Dual SIM support: | Yes |
| 4G standard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type: | NanoSIM |
| Short Message Service (SMS): | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |






