











CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILCUDROU0020
- Тегло: 0.61kg
- SKU: KILCUDROU0020
51.65€ (101.01лв.)
без ДДС: 43.04€ (84.18лв.)
Етикети:
CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, KILCUDROU0020
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, цена CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, оферти CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, ревю CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, промоция CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, онлайн магазин CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, поръчай CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice мнения
, CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, гаранция CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, бърза доставка CUDY LT400V Wi-Fi 4G N300 router with voice
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDROU0020 характеристики
, Cudy KILCUDROU0020 спецификации
, Cudy KILCUDROU0020 review
, Cudy KILCUDROU0020 сравнение
, Cudy KILCUDROU0020 отзиви
, Cudy KILCUDROU0020 намаление
EAN: 6971690793678
MPN: LT400V 1.0
Technical Specifications
| Processor cores | 1 |
| Processor frequency | 580 MHz |
| Built-in processor | Yes |
| Flash memory | 8 MB |
| Internal memory | 64 MB |
| Product type | Desktop/pole router |
| Product colour | White |
| Power consumption (max) | 8 W |
| Power source type | DC |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 1 A |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage | 12 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Reset button | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Weight | 315.5 g |
| Width | 190 mm |
| Height | 50 mm |
| Depth | 148.8 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| AC adapter included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi band | 2.4 GHz |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| RJ-11 ports quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna design | Internal |
| Antenna type | 2x2 |
| MIMO | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Mobile network generation | 4G |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17 x 27.1 x 6 cm
Weight: 0.607 kg
