


-33 %



Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AuBox-P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.90kg
570.24€ (1,115.29лв.)
855.36€ (1,672.94лв.)
без ДДС: 475.20€ (929.41лв.)
![]() |
12 x 53.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, AuBox-P
, CHUWI
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, цена Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, оферти Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, ревю Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, промоция Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, онлайн магазин Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, поръчай Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver мнения
, Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, chuwi {ucfirst}настолни компютри
, оригинален Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, гаранция Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, бърза доставка Chuwi AuBox-P AMD Ryzen™ 9 6900HX 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Silver
, CHUWI цена
, CHUWI промоция
, CHUWI отстъпка
, CHUWI Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, CHUWI AuBox-P характеристики
, CHUWI AuBox-P спецификации
, CHUWI AuBox-P review
, CHUWI AuBox-P сравнение
, CHUWI AuBox-P отзиви
, CHUWI AuBox-P намаление
| Processor generation: | AMD Ryzen 6000 Series |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 9 |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | 6900HX |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Processor threads: | 16 |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 680M |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Product colour: | Silver |
| Chassis type: | Mini PC |
| Power supply: | 120 W |
| Weight: | 740 g |
| Width: | 154 mm |
| Height: | 45 mm |
| Depth: | 152 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 2500 Mbit/s |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Product type: | Mini PC |
| Display included: | No |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| SSD form factor: | M.2 |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| USB4 Gen 2x2 ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| DC-in jack: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| Warnings: | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating., The product contains electrical components which may be hazardous if used incorrectly., Avoid contact with water and store in a dry place. |







