





DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: N2012VDT3030MTEMEA01_32
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.70kg
1,220.83€ (2,387.74лв.)
без ДДС: 1,017.36€ (1,989.78лв.)
![]() |
12 x 115.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, N2012VDT3030MTEMEA01_32
, DELL
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, цена DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, оферти DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, ревю DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, промоция DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, онлайн магазин DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, поръчай DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black мнения
, DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, dell {ucfirst}настолни компютри
, оригинален DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, гаранция DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, бърза доставка DELL Vostro 3020 Intel® Core™ i3 i3-13100 32 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01_32 характеристики
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01_32 спецификации
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01_32 review
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01_32 сравнение
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01_32 отзиви
, DELL N2012VDT3030MTEMEA01_32 намаление
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.5 GHz |
| Number of processors installed: | 1 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor generation: | Intel Core i3-13xxx |
| Performance cores: | 4 |
| Performance-core base frequency: | 3.4 GHz |
| Processor base power: | 60 W |
| Maximum turbo power: | 110 W |
| Processor family: | Intel® Core™ i3 |
| Processor threads: | 8 |
| Processor model: | i3-13100 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor cores: | 4 |
| Processor cache: | 12 MB |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel UHD Graphics 730 |
| Memory slots: | 2x DIMM |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory: | 32 GB |
| Chassis type: | SFF |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Bronze |
| Power supply input frequency: | 47/63 Hz |
| Power supply: | 180 W |
| Power supply input voltage: | 90 - 264 V |
| Operating shock: | 40 G |
| Non-operating vibration: | 1.37 G |
| Non-operating shock: | 105 G |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Operating vibration: | 0.26 G |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Height: | 290 mm |
| Width: | 92.6 mm |
| Depth: | 292.9 mm |
| Weight: | 4.65 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8852BE |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100, 1000 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Yes |
| Product type: | PC |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Motherboard chipset: | Intel B660 |
| Audio system: | High Definition Audio |
| Display included: | No |
| Mouse included on selected markets only: | Yes |
| Keyboard included on selected markets only: | Yes |
| Mouse connectivity: | Wired |
| Keyboard connectivity: | Wired |
| Cables included: | AC |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Trial software: | McAfee 15 Months,Microsoft Office Trial |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| HDMI version: | 1.4b |
| Line-out: | Yes |
| Total number of SATA connectors: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| Number of SATA III connectors: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warnings: | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating., Warning: The product contains electrical components that may be dangerous if used improperly., Warning: Avoid contact with water and store in a dry place. |






