
-28 %
BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKSP0007
- Тегло: 3.08kg
16.75€ (32.76лв.)
23.20€ (45.37лв.)
без ДДС: 13.96€ (27.30лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, DLZRITKSP0007
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Junior Large Chicken - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKSP0007 характеристики
, Brit DLZRITKSP0007 спецификации
, Brit DLZRITKSP0007 review
, Brit DLZRITKSP0007 сравнение
, Brit DLZRITKSP0007 отзиви
, Brit DLZRITKSP0007 намаление
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Additional features: | Growth period |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 3 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Junior |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Breed size: | Big (40-60 kg), Large (20-40 kg) |
| Animal type(s): | Dog |
| Soy free: | Yes |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Gluten free: | No |
| Health effects: | General health |
| Lactose free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Fat content: | 18% |
| Protein: | 29% |
| Crude ash: | 8.5% |
| Crude fibres: | 2.5% |





