
BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZRITKMP0040
- Тегло: 0.46kg
14.28€ (27.93лв.)
без ДДС: 11.90€ (23.27лв.)
Етикети:
BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, DLZRITKMP0040
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, цена BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, оферти BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, ревю BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, промоция BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, онлайн магазин BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, поръчай BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g мнения
, BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, гаранция BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, бърза доставка BRIT Paté & Meat with Chicken - wet dog food - 400g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKMP0040 характеристики
, Brit DLZRITKMP0040 спецификации
, Brit DLZRITKMP0040 review
, Brit DLZRITKMP0040 сравнение
, Brit DLZRITKMP0040 отзиви
, Brit DLZRITKMP0040 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Suitable for: | Dog |
| Weight: | 400 g |
| Package type: | Can |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | General health |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor: | Beef, Chicken |
| Main flavor: | Chicken |
| Product type: | Wet food |
| Category: | For dog |
| Series : | BRIT Paté & Meat |
| Additional features: | General health |
| Age of the pet : | Adult |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Wet food |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Package type: | Can |
| Vitamin E content: | 100 mg/kg |
| Zinc content: | 15 mg/kg |
| Protein: | 11% |
| Fat content: | 9% |
| Crude ash: | 6.5% |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Moisture content: | 75% |
| Iron content: | 10 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 250 IU/kg |
| Biotin content: | 200 μg/kg |
| Serving size: | 400 g |
| Lactose free: | No data |
| Iodine content: | 0.75 mg/kg |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | No data available |
| Manganese content: | 3 mg/kg |
| Copper content: | 0,50 mg/kg |
| No artificial colours: | No data available |
| Gluten free: | No data available |
| No artificial additives: | No data available |





