
BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172212
- Тегло: 3.16kg
32.69€ (63.93лв.)
без ДДС: 27.24€ (53.28лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, 100-172212
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172212 характеристики
, Brit 100-172212 спецификации
, Brit 100-172212 review
, Brit 100-172212 сравнение
, Brit 100-172212 отзиви
, Brit 100-172212 намаление
| Main flavor: | Lamb |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Junior |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Category: | For dog |
| Additional features: | Allergy |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Health effects: | Allergy treatment, General health |
| Weight: | 3 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Gluten free: | Yes |
| Pet life stage: | Puppy |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Fat content: | 18% |
| Crude ash: | 7.7% |
| Protein: | 32% |
| Crude fibres: | 1.5% |
| Moisture content: | 10% |





