
BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 100-172218
- Тегло: 3.05kg
36.01€ (70.43лв.)
без ДДС: 30.01€ (58.69лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, 100-172218
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172218 характеристики
, Brit 100-172218 спецификации
, Brit 100-172218 review
, Brit 100-172218 сравнение
, Brit 100-172218 отзиви
, Brit 100-172218 намаление
| Additional features: | Allergy |
| Main flavor: | Lamb |
| Product category : | Dry food |
| Weight: | 3 kg |
| Pet life stage: | Junior |
| Age of the pet : | Junior |
| Sugar free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Health effects: | Allergy treatment, General health |
| No artificial colours: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Soy free: | Yes |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Breed size: | Big (40-60 kg), Large (20-40 kg) |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Hypoallergenic |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 16% |
| Crude fibres: | 2.2% |
| Crude ash: | 7% |
| Protein: | 28% |
| Moisture content: | 10% |





