
BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAS0013
- Тегло: 1.05kg
20.39€ (39.88лв.)
без ДДС: 16.99€ (33.23лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, DLPRITKAS0013
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit - dry dog food - 1 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0013 характеристики
, Brit DLPRITKAS0013 спецификации
, Brit DLPRITKAS0013 review
, Brit DLPRITKAS0013 сравнение
, Brit DLPRITKAS0013 отзиви
, Brit DLPRITKAS0013 намаление
| Pet specific needs: | Tendency to be overweight, Skin and coat, Food alergy, Help to maintain a healthy weight |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 1 kg |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | Y |
| Health effects: | Maintaining a healthy weight, improving digestion, general health |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Lactose free: | Yes |
| Pet food flavor: | Rabbit, Rice |
| No artificial colours: | Yes |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Hypoallergenic |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Overweight, Allergy, Food hypersensitivity, Gluten-free |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Rabbit |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Fat content: | 9% |
| Crude ash: | 5.5% |
| Moisture content: | 10% |
| Protein: | 27% |
| Crude fibres: | 9,6% |





