



BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172206
- Тегло: 3.50kg
30.91€ (60.46лв.)
без ДДС: 25.76€ (50.38лв.)
Етикети:
BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, 100-172206
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Senior&Light Salmon - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172206 характеристики
, Brit 100-172206 спецификации
, Brit 100-172206 review
, Brit 100-172206 сравнение
, Brit 100-172206 отзиви
, Brit 100-172206 намаление
| Pet food flavor: | Salmon |
| Health effects: | Healthy weight |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | Help to maintain a healthy weight, Tendency to be overweight |
| Pet life stage: | Senior |
| Dog breed: | Any breed |
| Sugar free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight: | 3 kg |
| Preservative free: | Y |
| Soy free: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Additional features: | Hair and skin, General health, Overweight, Allergy, Grain-free, Food hypersensitivity, For seniors |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Main flavor: | Fish, Salmon |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Crude ash: | 6.5% |
| Protein: | 25% |
| Crude fibres: | 6.2% |
| Fat content: | 12% |





