
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAS0089
- Тегло: 7.09kg
62.20€ (121.64лв.)
без ДДС: 51.83€ (101.37лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, DLPRITKAS0089
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 7 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0089 характеристики
, Brit DLPRITKAS0089 спецификации
, Brit DLPRITKAS0089 review
, Brit DLPRITKAS0089 сравнение
, Brit DLPRITKAS0089 отзиви
, Brit DLPRITKAS0089 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Allergy, Food hypersensitivity, Gluten-free, Hair and skin, Monoprotein |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Lamb |
| Series : | BRIT Care |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Health effects: | Allergy treatment |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Lamb, Rice |
| Gluten free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Plastic packaging, Plastic bag |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | Y |
| Dog breed: | Small dog breeds |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Animal type(s): | Dog |
| Lactose free: | Yes |
| Weight: | 7 kg |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Crude ash: | 7% |
| Protein: | 28% |
| Moisture content: | 10% |
| Fat content: | 17% |





