
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRITKAS0088
- Тегло: 3.10kg
33.59€ (65.69лв.)
без ДДС: 27.99€ (54.74лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, DLPRITKAS0088
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0088 характеристики
, Brit DLPRITKAS0088 спецификации
, Brit DLPRITKAS0088 review
, Brit DLPRITKAS0088 сравнение
, Brit DLPRITKAS0088 отзиви
, Brit DLPRITKAS0088 намаление
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Lamb |
| Additional features: | Hair and skin, Gluten-free, Monoprotein, Food hypersensitivity, Allergy |
| Series : | BRIT Care |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Seasonal offer: | Spring |
| Weight: | 3 kg |
| Package type: | Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | Small dog breeds |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Health effects: | Allergy treatment |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Rice, Lamb |
| Gluten free: | Yes |
| Sugar free: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| No artificial colours: | Yes |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 17% |
| Crude ash: | 7% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Moisture content: | 10% |





