
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172214
- Тегло: 1.02kg
19.60€ (38.33лв.)
без ДДС: 16.33€ (31.94лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, 100-172214
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - dry dog food - 1 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172214 характеристики
, Brit 100-172214 спецификации
, Brit 100-172214 review
, Brit 100-172214 сравнение
, Brit 100-172214 отзиви
, Brit 100-172214 намаление
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight: | 1 kg |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Category: | For dog |
| Health effects: | Allergy treatment, General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Gluten free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Soy free: | Yes |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Additional features: | Allergy |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Hypoallergenic |
| Product category : | Dry food |
| Protein: | 26% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Fat content: | 16% |
| Crude ash: | 7.2% |
| Moisture content: | 10% |





