



BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRITKAS0015
- Тегло: 3.20kg
33.11€ (64.75лв.)
без ДДС: 27.59€ (53.96лв.)
Етикети:
BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, DLPRITKAS0015
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, цена BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, оферти BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, ревю BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, промоция BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, онлайн магазин BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, поръчай BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog мнения
, BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, гаранция BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, бърза доставка BRIT Care Grain-free Sensitive Venison 3kg dog
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0015 характеристики
, Brit DLPRITKAS0015 спецификации
, Brit DLPRITKAS0015 review
, Brit DLPRITKAS0015 сравнение
, Brit DLPRITKAS0015 отзиви
, Brit DLPRITKAS0015 намаление
| Weight: | 3 kg |
| Dog breed: | All breeds of large dogs, All breeds of small and medium-sized dogs, All breeds of large and giant dogs, All breeds of medium-sized dogs, All breeds of small dogs, All breeds of medium and large dogs, All breeds of giant dogs, All breeds of miniature dogs |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Potato, Boar |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Package type: | Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Digestive care, Skin & coat |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Allergy, Hair and skin, Grain-free, Food hypersensitivity |
| Product category : | Dry food |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Main flavor: | Venison |
| Gluten free: | Yes |
| Protein: | 25% |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| No artificial additives: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |





