
BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAS0094
- Тегло: 2.10kg
27.62€ (54.03лв.)
без ДДС: 23.02€ (45.02лв.)
Етикети:
BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, DLPRITKAS0094
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, цена BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, оферти BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, ревю BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, промоция BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, поръчай BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg мнения
, BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, гаранция BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, бърза доставка BRIT Care Grain-free Sensitive Venison dry dog food - 2 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0094 характеристики
, Brit DLPRITKAS0094 спецификации
, Brit DLPRITKAS0094 review
, Brit DLPRITKAS0094 сравнение
, Brit DLPRITKAS0094 отзиви
, Brit DLPRITKAS0094 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Digestive care, Skin & coat |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Boar |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 2 kg |
| Package type: | Sack |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Digestive support, Food hypersensitivity |
| Product category : | Dry food |
| Series : | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Venison |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Lactose free: | Yes |
| Crude fibres: | 2% |
| Soy free: | Yes |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 17% |
| Sugar free: | No data available |
| Crude ash: | 8.8% |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial additives: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |





