
-28 %
BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172173
- Тегло: 3.05kg
22.31€ (43.63лв.)
30.89€ (60.41лв.)
без ДДС: 18.59€ (36.36лв.)
Етикети:
BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, 100-172173
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172173 характеристики
, Brit 100-172173 спецификации
, Brit 100-172173 review
, Brit 100-172173 сравнение
, Brit 100-172173 отзиви
, Brit 100-172173 намаление
| Sugar free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, Small dog breeds |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Breed size: | Small (2-10 kg), X-Small (< 4kg) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet life stage: | Mature |
| No artificial colours: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet food flavor: | Chicken, Insects |
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 3 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Gluten free: | No |
| Additional features: | Allergy, Food hypersensitivity, Hair and skin |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Sustainable |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Insects, Chicken |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Moisture content: | 10% |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 6.5% |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 17% |





