


-42 %



ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14" 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UX3402VA-KN593X
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.78kg
1,420.54€ (2,778.33лв.)
2,435.20€ (4,762.83лв.)
без ДДС: 1,183.78€ (2,315.27лв.)
![]() |
12 x 134.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, UX3402VA-KN593X
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, цена ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, оферти ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, ревю ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, промоция ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, онлайн магазин ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, поръчай ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue мнения
, ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, гаранция ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, бърза доставка ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-KN593X Laptop Intel Core i7-13700H 14 2.8K 16GB RAM 1TB SSD Intel IRIS XE Graphics Win11 Ponder Blue
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS UX3402VA-KN593X характеристики
, ASUS UX3402VA-KN593X спецификации
, ASUS UX3402VA-KN593X review
, ASUS UX3402VA-KN593X сравнение
, ASUS UX3402VA-KN593X отзиви
, ASUS UX3402VA-KN593X намаление
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor frequency: | 3.7 GHz |
| Processor threads: | 20 |
| Processor cores: | 14 |
| Processor model: | i7-13700H |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor cache: | 24 MB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Product colour: | Blue |
| Housing material: | Aluminium |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Ponder Blue |
| AC adapter output current: | 3.42 A |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Windows Hello: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Weight: | 1.39 kg |
| Depth: | 220.6 mm |
| Width: | 313.6 mm |
| Height (front): | 1.69 cm |
| Height (rear): | 1.69 cm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Display surface: | Gloss |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display type: | OLED |
| HD type: | 2K |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display brightness: | 600 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Maximum refresh rate: | 90 Hz |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Audio system: | Smart Amp |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Dolby Atmos® support: | Yes |
| Energy Star certified: | Y |
| Compliance certificates: | REACH, RoHS |
| Optical drive type: | No |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 2.0b |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Memory card reader microSD Memory card reader: | Yes |
| Number of Thunderbolt 4 USB-C ports: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity: | 75 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |






