





Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3") Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83HM002SPB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.52kg
1,190.17€ (2,327.77лв.)
без ДДС: 991.81€ (1,939.81лв.)
![]() |
12 x 112.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, 83HM002SPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, цена Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, оферти Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, ревю Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, промоция Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, онлайн магазин Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, поръчай Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey мнения
, Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, гаранция Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, бърза доставка Lenovo Yoga Slim 7i Gen 9 Aura Edition Intel Core Ultra 7 256V Laptop 38.9 cm (15.3) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83HM002SPB характеристики
, Lenovo 83HM002SPB спецификации
, Lenovo 83HM002SPB review
, Lenovo 83HM002SPB сравнение
, Lenovo 83HM002SPB отзиви
, Lenovo 83HM002SPB намаление
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor threads: | 8 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cache: | 12 MB |
| Performance cores: | 4 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Performance-core base frequency: | 2.2 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | 256V |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor generation: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 2200 MHz |
| Low Power Efficient-cores: | 4 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel Arc Graphics 140V |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory form factor: | On-board |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | Laptop |
| Housing material: | Aluminium |
| Colour name: | Luna Grey |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Weight: | 1.53 kg |
| Height: | 13.9 mm |
| Depth: | 235.4 mm |
| Width: | 343.8 mm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | No |
| WWAN: | Not installed |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Hall sensor: | Yes |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Display diagonal: | 38.9 cm (15.3") |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Touchscreen: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Display surface: | Gloss |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display brightness: | 500 cd/m² |
| HD type: | 2.8K |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | DisplayHDR 400, Dolby Vision |
| Colour gamut: | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Anti-glare screen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Copilot+ PC: | Yes |
| Audio chip: | Cirrus Logic CS42L43 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 4 |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Number of built-in speakers: | 4 |
| Speaker power: | 2 W |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Optical drive type: | No |
| NVMe: | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Intel® Optane™ Memory module installed: | No |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 70 Wh |
| Continuous video playback time: | 22 h |
| Fast charging: | Yes |
| Browsing time (Wi-Fi): | 13.5 h |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Copilot key: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |







