


-42 %



ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: S5406SA-PP013W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.20kg
1,433.02€ (2,802.74лв.)
2,456.60€ (4,804.70лв.)
без ДДС: 1,194.18€ (2,335.61лв.)
![]() |
12 x 135.32 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, S5406SA-PP013W
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, цена ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, оферти ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, ревю ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, промоция ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, онлайн магазин ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, поръчай ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue мнения
, ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, гаранция ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, бърза доставка ASUS Vivobook S 14 OLED Laptop S5406SA-PP013W Intel Ultra 7 258V 14’ OLED 3K 32 GB LPDDR5X 1 TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Mist Blue
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS S5406SA-PP013W характеристики
, ASUS S5406SA-PP013W спецификации
, ASUS S5406SA-PP013W review
, ASUS S5406SA-PP013W сравнение
, ASUS S5406SA-PP013W отзиви
, ASUS S5406SA-PP013W намаление
| Processor model: | 258V |
| Processor cores: | 16 |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor frequency: | 1.4 GHz |
| Processor threads: | 22 |
| Discrete graphics card: | No |
| Graphics card family: | Intel |
| Internal memory: | 32 GB |
| RAM type: | LPDDR5X |
| RAM clock speed: | 8533 MHz |
| Colour name: | Mist Blue |
| Product colour: | Blue |
| Cooling type: | Active |
| Product type: | Laptop |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Anti-bacterial coating: | Yes |
| Noise level (medium speed): | 38 dB |
| Number of fan blades: | 97 |
| Number of built-in cooling fans: | 2 pc(s) |
| Cover material: | Metal |
| Maximum screen rotation: | 180° |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 65 W |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 75 Wh |
| Removable battery: | No |
| Depth: | 221.9 mm |
| Width: | 310.5 mm |
| Weight: | 1.3 kg |
| Height: | 15.9 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Bluetooth: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| AC adapter included: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Glossy display: | Yes |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| HD type: | 3K |
| Number of colours: | 1.07 billion colours |
| Display aspect ratio: | 16:10 |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Yes |
| Refresh rate : | 120 Hz |
| Screen to body ratio: | 85% |
| Operating system installed: | Windows 11 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Storage media: | SSD |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Memory card reader microSD Memory card reader: | Yes |
| Number of USB 3.2 Gen 2 Type-A ports: | 2 |
| Number of Thunderbolt 4 USB-C ports: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Camera privacy shutter: | Yes |
| Pointing device: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard layout: | US International |
| Backlight keypad: | Yes |
| Built-in touchpad: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |






