


-39 %



ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TN3402YA-LZ054W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.27kg
951.26€ (1,860.51лв.)
1,556.62€ (3,044.48лв.)
без ДДС: 792.72€ (1,550.43лв.)
![]() |
12 x 89.83 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, TN3402YA-LZ054W
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, цена ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, оферти ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, ревю ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, промоция ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, онлайн магазин ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, поръчай ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue мнения
, ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, гаранция ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, бърза доставка ASUS Vivobook S 14 Flip TN3402YA-LZ054W Laptop Ryzen 7 7730U 14’ WUXGA Touch LED 16 GB DDR4 512GB SSD AMD Radeon Graphics Windows 11 Quiet Blue
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS TN3402YA-LZ054W характеристики
, ASUS TN3402YA-LZ054W спецификации
, ASUS TN3402YA-LZ054W review
, ASUS TN3402YA-LZ054W сравнение
, ASUS TN3402YA-LZ054W отзиви
, ASUS TN3402YA-LZ054W намаление
| Processor model: | 7730U |
| Processor cache: | 20 MB |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor threads: | 16 |
| Processor frequency: | 2.00 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Discrete graphics card: | No |
| Graphics card family: | AMD |
| Internal memory: | 16 GB |
| RAM clock speed: | 3200 MHz |
| RAM type: | LPDDR4 |
| Product colour: | Blue |
| Product type: | Laptop |
| Cooling type: | Active |
| Cover material: | Metal |
| Anti-bacterial coating: | Yes |
| Colour name: | Quiet Blue |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Number of fan blades: | 79 |
| Number of built-in cooling fans: | 1 pc(s) |
| Noise level (medium speed): | 38 dB |
| Maximum screen rotation: | 360° |
| Battery capacity: | 50 Wh |
| Fast charging: | Yes |
| Removable battery: | No |
| Depth: | 227.6 mm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Width: | 313.2 mm |
| Height: | 18.9 mm |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Pen included: | No |
| Quantity: | 1 |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Touchscreen: | Yes |
| Glossy display: | Yes |
| Refresh rate : | 60 Hz |
| Watch glass type: | Corning Gorilla Glass NBT |
| Real-time stylus support (RTS): | Yes |
| Display aspect ratio: | 16:10 |
| Screen to body ratio: | 85% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NTSC coverage (typical): | 45% |
| Scratch-resistant glass: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Dolby Atmos® support: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Number of USB 3.2 Gen 2 Type-A ports: | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Camera privacy shutter: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard layout: | US International |
| Pointing device: | Yes |
| Built-in touchpad: | Yes |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |






