





ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F1502VA-SB96
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.40kg
1,206.54€ (2,359.79лв.)
без ДДС: 1,005.45€ (1,966.49лв.)
![]() |
12 x 113.94 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, F1502VA-SB96
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, цена ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, оферти ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ревю ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, промоция ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked мнения
, ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Vivobook 15 F1502VA-SB96 laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS F1502VA-SB96 характеристики
, ASUS F1502VA-SB96 спецификации
, ASUS F1502VA-SB96 review
, ASUS F1502VA-SB96 сравнение
, ASUS F1502VA-SB96 отзиви
, ASUS F1502VA-SB96 намаление
| Processor family: | Intel® Core™ i9 |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor cores: | 14 |
| Processor model: | i9-13900H |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Maximum turbo power: | 115 W |
| Processor base power: | 45 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 4.1 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5.4 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 6 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Product colour: | Blue |
| Colour name: | Quiet Blue |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output current: | 3.42 A |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Weight: | 1.7 kg |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 232.5 mm |
| Width: | 359.7 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 1x1 |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| HD type: | Full HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Colour gamut: | 45% |
| RGB colour space: | NTSC |
| Touchscreen: | No |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | SonicMaster |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD interface: | PCI Express 3.0 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity: | 42 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Backlight keypad: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |






